پتروشیمی پردیس

شرکت پتروشیمی پردیس بزرگترین تولید کننده اوره و آمونیاک در سطح ایران است که رعایت استانداردهای زیست محیطی ، استفاده از گاز طبیعی ، حمل و نقل دریایی ، داشتن امکانات ذخیره سازی و اسکله بارگیری اختصاصی برای صادرات محصولات خود از ویژگی های مهم این پتروشیمی می باشد که به سبب آن جایگاه روشنی در بازهای بین المللی دارد. این پتروشیمی یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان اوره با رتبه دوم در جهان می باشد که البته با افتتاح فاز سوم به دومین تولید کننده آن در جهان نیز تبدیل خواهد شد.

شرکت ستاره های بی نشانه افتخار این را دارد که در جهت بالا بردن کیفیت آموزش ، معرفی و پرزنتیشن پتروشیمی پردیس در سمینارها و نمایشگاه های بین المللی و داخلی ، نرم افزار اینتراکتیو سه بعدی را طراحی و تولید کرده است. از مهمترین ویژگی های این نرم افزار نمایش روند کاری پتروشیمی به زبان ساده و قابل فهم برای هر فرد همراه با گرافیک زیبای سه بعدی می باشد. از جمله ویژگی های این نرم افزار :

  • نمایش سه بعدی محیط پتروشیمی پردیس با گرافیک زیبا
  • نمایش چرخه ی فعالیت پتروشیمی به صورت شماتیک بر روی محیط سه بعدی
  • نشان دادن محل ورودی ها و خروجی ها بر روی محیط
  • امکان بازدید از بخش های فرعی و اصلی مجموعه
  • شبیه سازی مجموعه های بزرگ صنعتی به صورت سه بعدی در قالب نرم افزارهای اینتراکتیو ( شبیه به بازی های سه بعدی رایانه ای ) در چند سال اخیر در حوزه ی آموزش و معرفی مجموعه ها بسیار جدی دنبال می شود. گرافیک زیبا و سیستم تعاملی تاچ این نرم افزارها مخاطبان را علاقمند به دریافت اطلاعات بیشتر از مجموعه ها می کند. اطلاعاتی که سابق در قالب بروشور به مخاطب داده می شد و عموما مورد استقبال قرار نمی گرفتند.

    تماس با ما