زعیم - تلکام 1396

شرکت صنایع الکترونیک زعیم پروژه های بسیار زیادی در زمینه های زیر ساختهای مخابراتی ، فناوری اطلاعات و سیستم های امنیتی در سرتاسر کشور انجام داده است. از این رو یکی از اهداف آن ها برای شرکت در نمایشگاه تلکام معرفی این پروژه ها و همجنین رونمایی از آخرین محصولات دیتاسنتر خود در بهترین و ساده ترین حالت ممکن بود.

از این رو شرکت ستاره های بی نشانه نرم افزار اینتراکتیو شرکت زعیم را با توجه به نیازهای این شرکت و با استفاده از آخرین تکنولوژی های گرافیک سه بعدی به صورت خلاقانه طراحی کرد که در نمایشگاه تلکام 1396 نیز بسیار مورد استقبال قرار گرفت. این نرم افزار دارای کنترل پنل کاربری برای اضافه کردن پروژه ها و همچنین دارای قابلیت بارگذاری این اطلاعات به صورت مستقیم از نرم افزار Google Earth می باشد. از دیگر ویژگی های منحصر به فرد این برنامه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • نقشه ی سه بعدی ایران با گرافیک زیبا و چشم نو
  • اطلاعات دقیق سه بعدی از پستی و بلندی های زمین برگرفته شده از اطلاعات سایت ناسا
  • نمایش مسیرها و جاده های کل کشور که مستقیما از منبع OpenStreetMap استخراج شده است
  • مدل سازی سه بعدی دقیق از دیتاسنترهای تولید شده توسط زعیم
  • به روزرسانی لحظه ای اطلاعات درون نرم افزار
  • همچنین این نرم افزار می تواند با استفاده از تکنولوژی سوکت ( Socket.IO ) این امکان را فراهم کند که اطلاعات داخلی آن به صورت لحظه ای و آنی در هر جایی که نرم افزار نصب شده است به روزرسانی شود. اطلاعاتی نظیر موقعیت لحظه ای دیتاسنترهای سیار از طریق GPS و ... . لازم به ذکر است که علاوه بر استفاده از این سیستم در نمایشگاه ، می توان از در اطاق های کنفرانس نیز استفاده کرد و یا می توان برای دسترسی به همگان آن را بر روی وبسایت قرار داد.

    تماس با ما